| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Am si eu o problem cu castile, cand ascultam astazi muzica dintr-o data nu mi se mai auzea o casca (cea din dreapta) si cand miscam firu se auzea cate putin si dupa se intrerupea iar, ce credeti ca are si cum as putea sa rezolv? modelul castilor: Marvo HG8804

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Aceeasi problema o am si eu.
Cred ca este de la faptul ca s-a desprins un fir de la lovul lui si nu mai face contactul cum trebuie. Altceva nu ar avea ce sa fie

| RRoberto2018 a răspuns:

Verifica daca nu ti-a iesit mufa, de obicei daca e bagata doar de jumatate se aude o singura parte.

| Ionut_Axente_1996 explică (pentru anonim_4396):

Este vreo modalitate sa le repar acasa? Garantia am pierdut-o

| Ionut_Axente_1996 explică (pentru anonim_4396):

Pot face cumva sa le repar acasa? Am pierdut garantia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut_Axente_1996):

Incearca sa le deconectezi de la pc/laptop si sa le conectezi la un telefon. Le tii intr o anumita pozitie in care vezi ca merg ambele si de acolo pornesti cu reparatul. dezmembreaza le chiar daca poti ca sa vezi mai bine