| cosminftw a întrebat:

Am si eu o problema.Am cumparat cateva camere de supraveghere si o placa de captura pe care am instalat-o pe pc.Mai o chestie care o bag in priza si o conectez la un cablu din camere.CD-ul original l-am pierdut si am cautat pe net un program cu care pot vizualiza.Am gasit dar am dat de o problema.Eu am 4 camere dar pe pc imi apare decat, chiar daca toate erau conectate la pc.Am auzit ca trebuie sa instalez de mai multe eu placa de captura pentru fiecare camera...
Ma puteti ajuta, dau funda si raman dator.
Multumesc!

1 răspuns:
| mrcacadu a răspuns:

Daca scriai si tu sa putem pricepe (corect) poate reuseam sa inteleg exact. apropo, feed-urile de la camere unde iti intra? cate cabluri vin de la camere la PC?