| flaviussilviu1999 a întrebat:

Salut am si eu o problema! Am uitat parola de la contul de yahoo mail si nu am cum sa o resetez deoarece nu mai am numarul de telefon pe care imi era trimis codul de verificare! Mai exista vreo sansa sa imi recuperez contul? Va mulțumesc!!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Doar daca ai adresa de mail alternativa trecuta pe contul vechi, prin care sa ti se reseteze parola uitata.
Atunci cand schimbi numarul de telefon, trebuie sa te asiguri ca el este modificat pe toate conturile asociate acestuia (adrese de mail, retele de socializare si alte conturi).
E o intamplare de care trebuie sa tii seama, pentru ca experienta sa nu se mai repete.