| onlyforme a întrebat:

Salut am si eu o problema am un motorola v8 si nu mai porneste deci sa va explic L-am bagat la incarcat pana a 2 -a zi cand mi-am trezit pe telefon aparea charge complete adica incarcare completa, inchid telefonul schimb cartela pun bateria la loc si cand sa il pornesc nu mai pornea, bag incarcatoru in el imi porneste imi apare incarcare completa scot incarcatoru se stinge telefonul am crezut ca e de la baterie sau incarcator asa ca am folosit un incarcator universal bateria era incarcata full am incercat sa pornesc telefonul cu incarcatoru si cand porneste sa bag bateria in el, bag bateria in el dar dupa ce scot incarcatoru se inchide deci numa cu incarcatoru il pot aprinde ce pot face aveti ideei ceva? pana acum mi-a mers perfect

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Cel mai bine e sa-l duci la un service.
E de la soft.
Asa am patit si eu.
Nu-l mai chinuii, ca se poate strica cu totul.
Softul costa in jur de 30-40 ron.

O seara placutahappy

3 răspunsuri:
| Andrei_2426 a răspuns:

Dul la un servis, pentru ca e o placa ceva din el, soft poate a luat-o razna

| onlyforme explică:

Deci ma poate ajuta cineva?

| onlyforme explică:

Pai nu prea pot sa inteleg ce treaba are softu daca mie mi se aprinde bine mersi etc etc pe mass mi-au zis multi ce e de la baterie o fi facut vreun scurt mai intai incerc cu o alta baterie daca nu il duc la un service sau mai bine il arunc de la 4