| AlexandruSAN a întrebat:

Salut, am o problema cu un laptop Dell i7 7500u 16gb ram, AMR r7 m440 cu ssd, nu l-am mai utilizat de ceva timp, iar azi când am vrut sa îl pornesc nu a mai mers, am deconectat bateria, ram și ssd, iar dupa acesta a mers sa fie pornit doar pe baterie, adică, dacă era mufa de încărcare in el nu pornea, pornește doar pe baterie, iar dupa ce porneste, il pot bagă liniștit la incarcat pentru ca se încarcă, la fel dupa ce il opresc, daca il opresc si nu scot mufa, il pot porni cu tot cu muta in el, dar daca o scot si o rebag, nu funcționează. Aveți idee de la ce este?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E de mirare ca porneste doar pe baterie si nu s-a descarcat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi defecta mufa din laptop trebuie dus in servis sa il vada ei

| Florian80 a răspuns:

Schimba i bateria.