| Christyan a întrebat:

am o problema cu telefonul meu. Am un FLY-YING FOO3-un fel de imitatie de iphone,e chinezesc. intr-o zi am umblat pe el pana ce s-a terminat bateria de tot. cand il pun la incarcat se aprinde se stinge,se apirnde se stinge.iar cand il scot de la incarcat nu se mai aprinde deloc. nu e de la incarcator ca incarcatorul merge la alte telefoane,bine,e cablu de date.dar se incarca la inceput. ce poate avea? Va rog frumos, cei care sunt seriosi sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa precizezi si vechimea telefonului.Inchide total telefonul. Pune-l la incarcat si lasa-l cel putin o ora. Daca si dupa aceea persista situatia, Mergi cu el la un centru autorizat. posibil unul din elementii bateriei sa fie defect sau chiar ceva din soft.Numai bine.

1 răspuns:
| adibas a răspuns:

Pai se poate sa nu ai tu iphone chiar daca e chinezarie munceste pentru un iphone nou si nu o sa mai ai problema asta