| Andrei_Madalin_1997 a întrebat:

Salut am si eu o problema am windows 10 si am instalat fortnite si imi apare o eroare(bad module fix)
Ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga?

1 răspuns:
| 123anonimul123t a răspuns:

Iti zic eu dar pls Da Mi funda deci mai întâi intra pe fornite si daca vezi ca scrie error asteapta vreo jumate de ora si vezi daca isi revine daca nu dezinstaleaz si I nstaleazal din nou Si daca nu merge nici asa Uite te la un video pe Youtube eu am window 8 si îmi merge ar trebui sa iti meargă si tie subcess pls funda