| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare, nu cu mult mi-am intalat windows 7 ultimate si nu imi merge metin2 imi apare eroarea "does not support 3D graphics", mi-am instalat directx 10 dar imi da o eroare s 1023. Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga directx 10 respectiv metin2. Ps dau funda raspunsului care este bun.

2 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Stiu problema asta e simpla ca la counter-strike schimba grafica in altceva
cand tu aveai xp aveai alta grafica si la windows 7 trebuie schimbat

| Damian99 a răspuns:

Si cum sa schimb grafica?