| Daniel_Florin_1994_iLqn a întrebat:

Salut am si eu o problema am windows 10 si am instalat fortnite si astept sa se instaleze si cand ajunge la 100% o ia de la inceput.

Ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca o alta versiune, de preferat ar fi sa fie iso!

| Ch0co a răspuns (pentru lpavel):

La ce iti trebuie iso la Fortnite? E un joc free 2 play, pentru calculator. ISO e folosit pentru emulatoarele de PSP. Daca gresesc undeva, corecteaza-ma tu te rog.

| lpavel a răspuns (pentru Ch0co):

Iso e un fel de format ca winrar-ul numai ca acest format se monteaza pe un cd vitual si asa poti vedea sau instala fisierele happy Majoritatea jocurilor descarcate de pe net sunt in formate iso! happy Nu, nu gresesti dar mai e folosit in 1 mil de feluri de care tu se pare ca nu ai auzit... happy

| Ch0co a răspuns (pentru lpavel):

Pai da, dar asa e iso daca piratezi. Cum piratezi un joc deja gratis? happy
Vad ca nici tu nu prea ai auzit de Fortnite inainte... happy

| lpavel a răspuns (pentru Ch0co):

Esti jalnic... laughing