| MariusvT a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu telefonul, mai exact cu Facebook messenger, nu primesc mesajele, iar ca sa primesc mesajele trebuie sa intru in el si sa dau refresh de fiecare data, am dezinstalat si instalat, am golit memoria cache si degeaba, aveti idei?

4 răspunsuri:
| Alin457mihai a răspuns:

Resetează telefonul.

| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul iar daca nu merge nici asa cel mai probabil este de la ei si trebuie sa astepti pana la urmatoarea actualizare.

| MariusvT explică:

Hmm. nu prea voiam sa ajung la resetarea telefonului, dar se pare ca nu am de ales

| UserulAnonim a răspuns:

Am intampinat o problema similara.
Primeam mesajele dar nu si notificarile, mereu a trebuit sa intru in aplicatie. Pentru a rezolva trebuie bifat "Draw over other apps" pentru Messenger din setarile telefonului, dupa ce activezi din aplicatia Messenger "Chat Heads".