| bettybetty a întrebat:

Hey lume. Am o problema cu Facebook Messenger pe telefon.
Nu îmi mai intra mesajele. Trebuie mereu sa intru in aplicație, ca după câteva secunde, sa intre și mesajele. E ca și cum nu primesc fiindcă n-am net. Nu știu ce să fac ca să meargă. Îmi scriu ai mei și dacă n-am norocul să intru pe aplicație fix atunci, nu primesc mesajul lor.
Ce aș putea face? L-am instalat și dezinstalat de vreo 3 ori. Mi-am închis și deschis telefonul iar de câteva ori.
Chiar nu știu ce are...

Răspuns Câştigător
| Ionutzishugo1 a răspuns:

Din cate se pare, e o eroare de sincronizare.
Eu ti-as recomanda sa dezinstalezi versiunea curenta si sa pui una un pic mai veche de Messenger (penultima, care banuiesc ca a functionat; o gasesti si pe site-ul apkpure). Asa poti verifica si daca problema e de la telefon sau e o eroare a versiunii actualizate.

| bettybetty explică (pentru Ionutzishugo1):

Nu cred că e sincronizarea...nu intra deloc..nici peste o oră. Nimic nimic

| dannyel86 a răspuns (pentru bettybetty):

Incearca cu o varianta mai veche. Nu ai ce pierde.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că e o eroare tehnică, nu e vina ta. Vezi ca la profilul tău de Facebook apare pe la setări "Raportează o problemă". Caută puțin și găsești. Scrie-le problema in limba engleză si roagă-i să o rezolve. Când eu foloseam Facebook și aveam probleme, primeam un mesaj stas, trimis automat, dar a doua zi, problema era rezolvată. Încearcă...

| bettybetty explică (pentru floresdemayo):

Voi încerca și așa. Mai aștept până mâine. Daca nu merge, le voi scrie. Mulțumesc

| floresdemayo a răspuns (pentru bettybetty):

Eu le-aș fi scris acum, fiindcă erorile astea pot ține si cu zilele/săptămânile. Dacă nu-i anunți, ei nu au de unde ghici...

| Ionutzishugo1 a răspuns:

Eu aveam o problema asemănătoare pe telefon dar a dispărut singura, nu știu cum, nu i-am făcut nimic.