| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema...mi-am dezinstalat avast free din cauza ca am avut ceva probleme cu el, si acuma cand vreau sa il instalez iar imi zice eroarea asta http://s27.postimg.org/6wa93m7wj/10566339_33971508951551 9_1035362949_n.jpg si imi inchide instalarea... Cum pot sa fac sa rezolv problema si sa mi-l pot instala iar?

1 răspuns:
| Nelutzu01 a răspuns:

De ce folosesti Avast Free? Nu este un antivirus performant.Iti recomand Avg Free 2014, este foarte bun, il folosesc de trei ani si nu am avut nici un fel de problema.Este sensibil si iti blocheaza si sterge orice virus.Singurul lucru, la instalare, bifeaza Free.