| andyy_3059 a întrebat:

:*Vreau sa instalez sunetul la pc si am incercat sa descarc realtek si la instalare mi-a aparut o problema ca ar tebui sa opresc instalarea din cauza ca nu a trecut de testul logo sau ceva de genul asta.ce sa fac sau cum imi pot instala sunetul fara probleme? fundita:X

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Il instalezi oricum. Se refera la faptul ca driver-ul nu are semnatura digitala.
Nu nicio problema. Nu contine virusi.
Alegi "install anyway" sau ceva de genul asta.

| violetflyer a răspuns:

In primul rand, ai nevoie de boxe. Le conectezi dupa cum scrie in instructiuni. Dupa aia, iti va aparea o ferestruica de setare a sunetului. Te conduci dupa ea si gata! Iar daca deja ai boxe, doar le deconectezi de la pc si le conectezi inapoi. In caz ca vrei cu laptop-ul, vei avea sunet si microfon doar daca iei casti cu microfon. Poti intreba in magazinele de calculatoare.