| Mystyk a întrebat:

Salut la toti!
Am si eu o intrebare: De ce se inchide instalarea antivirusului? (Avira, Avast, Karspesky).
Am instalat Avira si l-am dezinstalat si acelasi lucru cu Karspesky, nu stiam care este mai bun si vroiam sa testez, dar acum nu ma lasa sa instalez pe nici unu. Avast-ul vroiam sa-l instalez, dar tot la fel. 2 secunde si se inchide instalul.
De ce?

1 răspuns:
| Warr007 a răspuns:

Pai probabil cum ai instalat asa nu ai sters ceva din ele si sau amestekat frate iti dau un sfat salveaza tot ce ai nev din pk da un restart la windows si ia antivirusu asta (Microsoft securyty essential) antivirusu asta de cand il am n-am mai avut virusi si nimic e foarte bun funda?