| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema poate stiti voi, am 2 card-uri mcSD-uri si de 2 zile cand il bag in suportul pentru card-uri imi zice "usb device not recognized", si trebuie neaparat sa fac sa intru pe aceste card-uri stiti vreo solutie? Dau FUNDA! si scuze pentru categorie big grin.

2 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Daca au mers pana acum poti incerca 2 lucruri mai intai verifica cu un alt card cititorul ca sa vezi daca este de la el problema daca nu baga cardurile in altceva telefon, aparat foto(cu adaptor), comera, etc, asa afli daca este din cauza cardurilor sau a adaptorului...Am patit si eu o singura data asa cu un MicroSD pe care nu mi-l recunostea telefonul ..in final am aflat ca era din cauza cardului se ''bulise''

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru AlexaS):

Da, era din cauza la adaptor care se stricase laughing, dar am rezolvat problema asta de cand am pus intrebarea tongue.