| Nuuuuuu a întrebat:

Cand bag slotul de card in calculator imi scrie "USB device not recognized" Stiti ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l introduci de mai multe ori. E problema din Windows... eu patesc asta foarte des cu orice USB pe care-l bag in unitate, dar il scot si-l introduc de mai multe ori si isi revine. Da-i un restart, chestii minore de genul asta s-ar putea sa ajute.
Edit: ai putea sa umbli pe la safely remove hardware and eject media, dar ai grija la ce dai eject. Eu din graba mi-am scos driver-ul placii video.(habar n-am ce cauta la usb laughing )

| c9me a răspuns:

Daca este memory card de la telefon atunci trebuie sa ai si un comutator pentru a-l insera, de aceea in partea laterala al comutatorului vei casi un butonas care este in sus/jos si tot ce trebuie sa faci este sa il muti in partea opusa