| Alexandru_Spulber_1996 a întrebat:

Salut, am telefonul blocat in recovery mode si vreau sa incerc Wondershare Dr.Fone, programu ala care ti-l scoate dar nu vreau sa imi bage update la 9.3 vreau sa ramana la 7.0.6. Deci intrebarea mea este daca dau restore cu wondershare unui iphone 4s jailbreakuit cu ios 7.0.6 o sa imi updateze iosul?
Stiti alt program care poate sa ma scoata din recovery mode si sa imi tine ios 7.0.6?

1 răspuns:
| mihneajuk a răspuns:

Nu stiu ce sa ii faci telefonului tau dar IN NICI UN CAZ sa nu folosesti wondershare pentru ca:
1. nu functioneaza
2.pentru ca iti va instala niste porcarii care nu iti vor fi de folos.