| DieS a întrebat:

Am un cont de gaming pe youtube, dar nu imi arata totalul de vizualizari. http://www.youtube.com/user/DieGPY
Am si like la clipuri si vizualizari dar totalul de vizualizari nu mi-l arata. Am deja cam 5 ore de cind astept dar nimic :( De ce? Cum pot sa o rezolv?

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Nu stiu de ce nu apare la total ca apare la fiecare clip in parte.Probabil vor fi trecute viziualizarile si la total in doua trei zile.

| 123Dragoș a răspuns:

Când intri pe canal apasă pe "despre" și acolo va spune descrierea ta, nr de abonați și totalul de vizualizări. Dacă nu merge așteaptă câteva zile
Și interesant canal!