| Albarescul24 a întrebat:

Am un Canal de Youtube de Gaming si Tutoriale Full HD 1080P:https://www.youtube.com/channel/UC-Zt4PAbjLavpHRDzQKm59A
Dar nu am abonati nici vizualizari nici like-uri nimic.
La unele video clipuri am like.
Dar e prea putin.
Macar 1000 de Abonati si 1000 de vizionari la un video as vrea... Ma puteti ajuta?
Multumesc si funda.

Răspuns Câştigător
| Seijūrō a răspuns:

Sall.
În primul rând eşti la începu (8 luni nu?)
nu o sa ai 1000 de abonaţi peste noapte...
În al doilea rând trebuie sa îţi facă
alti you tubări promovări...(uni o sa iţi
ceara bani, alti nu, iar alti no o sa iti faca...(dacă continui sa nu laşi părerile altora sa de supere).
Bafta. (mai ai un abonat).

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pe bune minecraft? I-a trecut vremea. Fa tutoriale la jocuri populare (lol, smite, heroes of the storm, hearthstone, arch age, aion).

| Albarescul24 explică (pentru William):

Fac si dintrastea dar la minecraft se mai uita si copii mai mici de 11, 12 ani poate si de 7, 8, 9 ani si asta inseamna abonati, fac si lol si smite si alte jocuri survival dar mai astept 3, 4 zile...dar mersi oricum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto canal. M-am abonat la tine!