| vATRA a întrebat:

Am inceput sa fac gameplay-uri la diferite jocuri pe youtube, si la fiecare video am cate 100 de vizualizari,iar langa numarul de abonati imi apare totalul vizualizarilor de 105, si nu inteleg de ce. Sper ca cineva sa stie:D

Acesta este canalul meu:

http://www.youtube.com/user/edge24ful

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Normal ar trebui sa iti arate totalul de vizualizari pe care il ai, la toate videoclipurile. Sincer, acum, nu sunt sigur de ce nu ti le incarca pe toate. Dar iti dau un exemplu: Cand a fost lansat Psy- Gentleman, in cateva minute a facut peste 5000 de vizualizari, poate chiar mai mult, dar pe pagina video-ului scria 301. Deabia dupa o zi sau doua a aratat ca are peste 100 de milioane de vizualizari. Deci nu-ti face griji in privinta acelui numar. Usor, usor cu timpul ai sa vezi ca el creste, si pana la urma nu o sa te mai intereseze. Eu iti urez mult succes cu canalul tau incontinuare!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PA iti arata cate actualizari ai avut la primul video

| mickeyMT a răspuns:

Iti apare doar 105 deoarece numarul de vizualizari nu sa actualizat, si iti arata cate vizualizari ai avut la prima actualizare. Asteapta! O sa se actualizeze.

| vATRA explică (pentru mickeyMT):

Pai imi cresc la o zi sau doua cu cate 10-20