| hoLigan a întrebat:

Salut am un Fiat punto 1.9 diesel din 2002 de 60 de cai. As vrea sa îl măresc cai oare pana la cati cai ajunge? Și ce trebuie schimbat?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mult de 2-3 cp in plus nu scoti din el.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru mafiot1):

Sunt extrem de curios ce treaba are radiatorul in toata treaba, sau ai raspuns din plictiseala?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Locul 1 nu se ia cu raspunsuri de rahat... mai ales daca cineva ti le raporteaza... pentru ca sunt de rahat.

| hoLigan explică (pentru suntserios):

Asta mam gândit și eu

Bula
| Bula a răspuns:

Daca legi in fata cativa cai dintr-o herghelie, atunci poate se va multiplica.
De schimbat ar trebui motorul, poate chiar intreaga masina, dar cel mai recomandabil: mentalitatea!