| Andrew_Andrew_1996 a întrebat:

Am un game ped și aș vrea să trag niște fire de la fiecare buton iar atunci când voi atinge firele să se activeze comanda.Îmi puteți spune cum găsesc pini la care trebuie să pun firele?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te băga daca nu ai cunostinte de electronică, acolo trebuie sa masori tensiunile, nu poti trage fire aiurea ca faci scurt sau mai rau explozie, sunt tensiuni diferite, nu te juca ca nu tragi sirme de intins rufe pe balcon.Dul la un electronist si il face el.