| maverick98 a întrebat:

am un id de mess ceva mai vechi si de fiecare data cand, incerc sa-mi schimb parola dupa ce o bag pe cea existenta in cealalta casuta unde trebuie scrisa parola noua, orice combinatie de cuvinte sau orice as scrie apare mesajul asta "Your password cannot include any part of your name", problema este ca ce scriu eu acolo nu are nici cea mai mica legatura cu numele meu, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Iяiηα a răspuns:

Inteleg,probabil ca este o defectiune a serverului.Te sfatuiesc sa pui o parola formata doar din cifre, sa vedem daca apare acelasi lucru.Reincearca pana iti iese, ca trebuie sa mearga pana la urma. Funda?