| meeks a întrebat:

Incerc sa fac un id, si nu pot pentru ca de fiecare data imi apare asta: Your password cannot include any part of your name.

si nu, nu am pus numele la parola. nu are nicio legatura cu nicio alta data. happy
stiti cum as putea rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

păi probabil ori ai pus ceva din id, ori ai pus ceva din numele tău, sau ori ai pus din data de naștere, nu ai voie și de aceea îți apare! încearcă să schimbi, poate merge! happy Pa, baftă și. fundă? big grin

| meeks explică (pentru Miza):

Sure xD
pana la urma a mers cu prima parola. gay -.-
mersi oricum

| Miza a răspuns (pentru meeks):

Gay esti tustraight face si pentru ce ai mai pus intrebarea daca spui tu ca ti-a mers din prima?

| meeks explică (pentru Miza):

Lol. ma refeream ca situatia a fost gay.
si am mai incercat dupa ce am intrebat aici.
dupa cateva incercari a mers.
whatevs, Romania.
regret ca am intrebat.