| emonelbhaa99 a întrebat:

Deci vreau sa imi schimb pw de la messenger si cica "Your password cannot include any part of your name" si id meu de mess este cristi_bz_2007@yahoo.com si am pus Prima litera Z si imi apare aia si ce legatura are Z cu numele meu de id :@! Ce parola sau ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Probabil nu are legatura cu numele id-ului si are legatura cu numele tau pe care l-ai introdus cand te-ai inregistrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo face referire la faptul ca ai incercat sa pui drept parola, o parte din numele tau, prenume, nume de familie, ceea ce duce evident la ghicire din parte altora.

Parola se realizeaza obligatoriu cu o litera mare si cel putin o cifra, exemplu: Corason32a.

Nu utiliza aceasta parola, este doar un exemplu!

| Kampion a răspuns:

Z-ul poate se refera yahoo ca e de la id-ul tau unde este bz a vazut z-ul si de aia. Incearca alta parola si nu baga z. Sau alt ceva. Funda