| Marius_Antonio_1996 a întrebat:

Am un ipad 2 cu versiunea ios 9.0.1 dar nu am mai facut update deoarece e destul de vechi si nu cred ca mai duce. De cand i-am facut update-ul merge mai greu. In ultimul timp se misca din ce in ce mai greu. Ce ar trebui sa ii fac?

2 răspunsuri:
| BogDBF a răspuns:

Salut! Iti pot recomanda un forum de utilizatori romani Apple pe care-l folosesc si eu si unde cu siguranta vei primi un raspuns. http://macforum.ro
Stiu ca pusese cineva zilele trecute o intrebare asemanantoare cu a ta.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cumperi altul.