| xc57 a întrebat:

Salut, am un Vodafone smart 3, si am mai multe nelamuriri: se poate downgrada sistemul de operare(ex: de la 4.1.1 la 4.0) deoarece mi se pare ca indiferent daca versiunea android 4.1.1 e cea din fabrica telefonul se misca destul de greu, si daca ce poate la versiunea 4.0 se va misca mai bine?

Răspuns Câştigător
| PetraCatalin a răspuns:

Daca acea versiune 4.1.1 este din fabrica atuncea nu se mai poate schimba acea versiune, dar totusi te-ai putea interesa la service-urile de IT, PC, TECHNOLOGHY din zona ta.