| Valeriu_Ionut_2001 a întrebat:

Salut am un iphone5 si ami apare pe ecran activare necesara apasa pe el si ami cere contul de icloud al bag apoi intra an meniu si iese iar si apare activare necesara.cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:

Încearcă sa-l restaurezi din nou cu iTunes. Ar trebui sa meargă, asta dacă nu ai uitat iCloud-ul.

| gelu1970 a răspuns:

Esti sigur ca ai cumparat telefonul nou si esti cel ce a facut contul icloud?
vad ca ai fost sfatuit sa restaurezi telefonul folosind itunes. eu nu as folosi itunes decat in caz de forta majora. daca iti da eroare in timpul restaurarii poti sa il arunci.