| Mark2012012 a întrebat:

Am un laptop Asus cu hard disk sata si nu stiu daca sa imi cumpar acest DVD Rw extern LG GP57EB40 8x cu usb 2.0, sau sa scot de pe unitatea mea centrala DVD Rw intern Asus sata si sa il fac sa fie extern cu carcasa speciala de transformare. Trebuie sa cumpar carcasa speciala de transformare din intern in extern.
Ce ar fi mai bine sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dar de ce sa scoti dvd rw afara? mai folosesti asa ceva? am vazut multe Asus si la ce dvd rw au jalnice mai bine unu LG extern

2 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Probabil un dvd extern daca cel intern nu merge

| Mark2012012 explică:

Nu aceasta este problema. Nu stiu ce este mai bun. Sa cumpar un dvd rw extern marca LG, sau sa cumpar accesorile pentru a transforma un dvd rw meu inter intr-unul extern