| H3li0S a întrebat:

am un laptop Asus x540l si imi tot da "Reparing disk errors. Thismight take over an hour to complete" l-am lasat 2 zile si nimic, am reinstalat windowsul de mai multe ori si cand ii dau restart aceeasi problema, poate cineva sa ma ajute?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Alt hard disk. E dus cel pe care-l ai. Preferabil ia-ţi un SSD.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Inchide compiuterul apasa tasta de pornire si tasta f2 in acelasi timp si acolo ai optiuni de reparare fale la toate refres

| venividivici2017 a răspuns:

Ia-ti un nou hard disk, un Hybrid sau ceva mai bun, dar mai scump, un SSD.Ca sa nu ajungi in astfel de situatii, pentru urmatorul hard iti poti instala aplicatii care sa iti dea informatii despre nivelul de sanatate al hardului, astfel vei sti in permanenta cand sa il inlocuiesti.

| H3li0S explică (pentru venividivici2017):

Daca il schimb cu un ssd trebuie sa modific ceva prin bios? sau doar il montez si instalez windowsul?