| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor! Când aprind laptop-ul îmi apare: "Repairing disk errors. This might take over an hour to complete." Și nu îmi întră în windows. Am Windows 10, iar laptop e ASUS. Mă poate ajuta cineva cu asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-a murit hardu' si win10 incearca sa-l repare cat poate.

| Se7en_8639 a răspuns (pentru anonim_4396):

Laptop-ul e nou happy

| CM7YRE a răspuns (pentru Se7en_8639):

Chiar daca e nou, cine spune ca nu are ceva "probleme". Trebuie detectat daca e problema software, sau hardware. Pentru hardware, daca sau cand porneste instaleaza hdd sentinel, daca vezi ca totul e 100% ok sau cat mai bine, treci pe ideea de software, incearca sa reinstalezi windows-ul sau sa-i dai un reset (daca ai windows preinstalat), incearca versiunea ta, fa-ti un stick/dvd bootabil si vezi daca mai face la fel.