| InfinityTheGirl a întrebat:

am o problemă, nu mi se mai pornește laptopul când dau să se deschidă imi arată doar Repairing Errors that may take over a hour, ieri l-am lăsat peste noapte si tot nu merge, ce să fac?
Funda.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu ti la lucrurile de pe el, direct reinstall windows sa-ti vina mai usor. Daca ai ceva super important incearca in safe mode sau scoate hdd-ul si pune-l in alt laptop/pc sa poti sa scoti datele importante de pe el.