| 00cris00 a întrebat:

Am un laptop de la Lenovo cu Windows 7. Problema este ca de cateva zile el nu mai porneste. Imi arata doar sigla Lenovo dar nu imi intra in Windows.

Răspuns Câştigător
| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut. Ceea ce s-a intamplat cel mai probabil este cauzat de windows. (Prabusirea sistemului /system 32). Primul lucru pe care te sfatuiesc sa il faci este desigur,schimbarea windowsului. Daca aceasta varianta nu merge din pacate nu te pot ajuta mai departe deoarece pot fii sute si sute de cazuri si nu glumesc. Incepand de la rami,procesor,hard disk pana la cablurile ata, sata, sursa, sloturile, butonul de power. Sunt multe variante care nu pot fi verificate decat de un specialist it cu echipamentul necesar. Imi pare rau. Sper ca te-am ajutat. O zi buna