| Lefter_Vladut_1997 a întrebat:

Salut
Am un laptop de vreo 2 ani juma.am reinstalat windows-ul si de atunci am probleme cu el merge foarte bine pana se incalzeste apoi blue-screen si restart. apoi dupa ceva verificari(task manager) am descoperit ca imi vede doar 2 nuclee in loc de 4.Laptopul este un HP Probook 4540S(IntelCore i5)
Imi poate spune cineva care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| FlorinGamingRo a răspuns:

Sau ars doua nucle dupa procesor!

| K0sti a răspuns (pentru FlorinGamingRo):

Tu numai raspunsuri tampite dai si te mai milogesti si de funda!
Cum adica "dupa procesor"? Din spatele procesorului, sau cum?
De unde stii tu ce procesor are, cand nu stie nici el?