| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am un laptop la care am un cont cu parola. Problema este ca am uitat parola si nu pot intra pe el. Oare ce sa fac? Daca nu stiu parola pot reinstala windowsul? P.S. Windowsul aactual de pe laptop este "Windows Visa". Vreau sa instalez Windows 7.

Răspuns Câştigător
| viata0delash a răspuns:

Liber poti schimba windowsul deoarece ca sa il schimbi intri in bios..plus am auzit ca la windows vista e simplu sa faci hack la account fiindca poti deschide cmd fara a te actualiza si acolo deja cauti pe google.
Dar daca nu ai nevoi de acest windows il poti schimba liber

1 răspuns:
| AlexAlexM a răspuns:

Da, poti instala ul alt windows, tot ce trebuie sa faci este sa bagi cd/stick unde ai windows-ul pe care vrei sa ti-l instalezi dupa care pornesti laptopul, in timp ce ti se porneste, spamezi f1 sau f2 nu mai tin minte (butonul de pe care intrii intr-un meniu), pui pe tab-ul cu boot si apesi pe cd rom drive sau daca ai stick ce iti scrie in loc de cd rom drive. Sper ca te-am ajutat happy