| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un laptop in care nu am reinstalat niciodata windows-ul.azi insa am decis sa schimb windows-ul. Problema e urmatoarea: Cand pornesc laptop-ul, imi intra pe Yahoo automat(are id si parola "memorate") iar eu nu mai stiu parola la acel id. Daca voi reinstala windows-ul, se va reseta si Yahoo bineinteles, si cum nu mai tin minte parola voi pierde sansa sa mai intru si alta data big grin Pot sa intru pe mess, sa citesc email-urile, dar nu pot sa intru sa schimb parola. Iar la recovery acolo imi cere parola (dar eu nu o stiu). Aveti vreo idee ce as putea sa fac sa aflu parola?

2 răspunsuri:
| Alexxei a răspuns:

Poti incerca programul asta:
http://www.msgshit.com/downloads/667/Messenger-Key.html
Nu l-am folosit dar se lauda ca functioneaza si pentru Yahoo Mess.

| bryss a răspuns:

Deci fii atent cand intri in Yahoo messenger ati apare putin mai jos 3 patratele la cre 2 sunt bifate iar tu ce trebuie sa faci sa le debifezi atat tot happy