| iVIBER387 a întrebat:

Am un Laptop Lenovo Ideapad 100S, puteti sa imi spuneti cum sa intru in bios ca sa instalez windows?

5 răspunsuri:
| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Incearca sa apesi tasta f12 sau f11 la pornirea pc sau esc in unele cazuri

| sierra1 a răspuns:

Lasă BIOS-ul. Boot-ează de pe DVD și dă-i instalare

| iVIBER387 explică (pentru sierra1):

L-am boot-at si am pornit setup-ul in care spune ca nu merge

| sierra1 a răspuns (pentru iVIBER387):

Adică ce spune mai exact?

| iVIBER387 explică (pentru sierra1):

L-am boot-at cu Rufus si cand il pornesc scrie: Windows cannot find a location to store temporary installation files. PS: Am bagat si un usb de 128 GB ca sa aiba memorie si nu merge.