| danpopa a întrebat:

Salut, am un modem ZTE ZXV10 W300, imi trebuie sa deschid un port, am citit pe niste forumuri ca trebuie sa intru pe http//:192.168.1.1 sa scriu la parola si user ADMIN, apoi sa intru la seting si si sa imi deschid portul, problema este ca nu imi merge parola Admin si numele de utilizator Admin, Am mai incercat Parola 1234 si numele de utilizator Admin si tot nu merge.De unde pot afla ce parola si nume de utilizator am?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Incearca admin si parola admin cu a mic nu cu "A"

| danpopa explică (pentru crynys):

Pai eu si cu 'a' mic am scris si nu a mers

| crynys a răspuns (pentru danpopa):

Incearca sa il resetezi vezi ca are un buton de reset ti apasat pe butonul ala de reset un minut si incearca iar daca nu merge cineva poate parintii tai au schimbat parola la el ca sa nu poti sa intri tu sa iti faci de cap pacolo laughing Succes