| Lolo021 a întrebat:

Salut,am un pc cu procesor i5 2500 3, 3 ghz, 6 ram, 240w si placa video integrata de 128 mb,as vrea sa mi cumpar o placa mai buna si nu stiu cam ce s ar potrivi,nu imi trebuie ultimul gen sau super performanta, il folosesc pentru jocuri gen cs go, gta 5, skyrim..am un buget de aprox 300 de lei
ps, placa trebuie sa fie low profile
Fundaa

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Pai. ti-as recomanda gt 730, parca e 289 lei
link: http://www.pcgarage.ro/......128-bit-1/

daca esti jucator de cs go ar merge perfect in 60 fps pe placa asta, sau alte jocuri fara probleme funda

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Cu 300 lei nu ai ce sa cumperi, pentru ca mai mult de 2X performanta integratei nu o sa scoti.
Cu 300 lei cel mult sa cumperi o sursa. Si strangi macar 600 lei pe o placa video ok.