| AlinDima a întrebat:

Am un PS4 Slim, iar dupa cateva ore de joc pe Fifa 17, in timpul unui meci incepe sa se blocheze pentru o secventa dar isi revine imediat. De la ce poate fi? Tin sa mentionez ca nu este un meci online

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Din incalzire, incearca sa il pui intr-un loc cat mai aerisit, eventual racoros (da, stiu ca nu poti sa il duci prea departe de TV, dar gandeste-te la solutii), sa nu pui nimic pe el, eventual sa il pui pe un suport cu spatii largi intre picioare (cum ar fi un cofrag de oua), daca tot asa iti face, atunci nu ar strica sa il duci la garantie, daca are, nu merita sa stai cu asa o problema care s-ar foarte putea sa se agraveze in timp

1 răspuns:
| CristiQWwwww a răspuns:

Posibil sa fie de la incalzirea palci video din ps