| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp cand ma uit la filme/videoclipuri online, primele 3-5 minute nu mi se intampla nimic neobisnuit dar dupa ce minutele astea trec incepe sa mi se blocheze imaginea timp de 3 secunde si imi merge cu incetinitorul.Doar imaginea merge in reluare nu si sunetul. Dupa isi revine si merge din nou normal cateva secunde si tot continua sa se blocheze si sa isi revina in cateva seunde...Nu cred ca este de la flash player pentru ca am problema asta doar online, daca le descarc in pc pot sa ma uit la filme fara probleme ca nu mi se blocheaza nici cum.Folosesc firefox si mi-am descarcat si google chrome dar degeaba ca face la fel.
Sper ca intelegeti, nu prea stiu cum sa explic big grin ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

E posibil sa ai un virus ceva, daca nu ai un antivirus ceva, iti recomand sa iti instalezi avast, pentru siguranta! Este foarte bun.Nu stii cand poti avea nevoie de el! Sau poti sa lasi pe pauza vreo cateva minute. minim 10 minute.Sau daca esti pe alt site, nu pe youtube, intra pe youtube, sigur va merge acolo.
O zi buna!
Funda?

| Rafaeloa2014 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa mi se blocheze videoclip-ul!
Am 2 variante:
1.Dai refresh
2. Uite-te daca ai virusi si dai o scanare!