| Mikaelqwe a întrebat:

Hey TPU
Deci de curand am cumparat un xbox 360 el merge bine
Si am mai luat unul la fel iar cand joc fifa 17 la antrenamente inainte de meci merge mai grru cateva secunde dupa isi revine
In timpul meciului nu sunt probleme
Doar ca nu stiu daca are vreo problema sau poate sa fie din cauza jocului

Răspuns Câştigător
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Se incalzeste prea tare s-au jocul fifai 17 nu este corespunzator de ex virusat dar iti sugerez sa iti cumperi sistem de recire chiar daca nu rezolvi porblema aceasta te poate ajuta mult in alte jocuri pe o lunga perioada Bafta