| anonim_4396 a întrebat:

Am un Radio Casetofon Stereo Model mai vechi si vreau sa-l conectez la pc problema e ca n-are mufe de conectare dar stiu ca se poate conecta prin mufa de la microfon are cineva vreo idee cum?

2 răspunsuri:
| Vasu27 a răspuns:

Bine, sa zicem ca il conectezi, si dupa ce vrei sa faci cu el.
Si daca il conectezi prin mufa de la microfon(din PC?)sau care.

| nanotek a răspuns (pentru Vasu27):

Nu am vazut la cineva ca conectat tot asa la o statie mai veche si avea de la mufa normala de conectare din pc tras cu niste cabluri in mufa de la microfon si transmitea sunetu din pc la statie dar nu stiu cum.