| Lucian_Zamfirescu_1981 a întrebat:

Salut, am un rooter wireless levelone wap-0006 si vreau la-l folosesc ca Repeater Mode conectat la un alt rooter al meu care este parolat cu wpa2, iar la levelone conectez un laptop sau telefon prin wireless. Problema este ca nu ma pot conecta la cel parolat decat daca scot parola, daca pun iar parola si dau sa ma conectez nu-mi arata nicaieri sa pun parola pentru conectare, scot iar parola se conecteaza, totusi vreau cu parola pentru protective. Ce este de facut...

2 răspunsuri:
| Sandrailii a răspuns:

Nu ai cum din cauza celuilalt rooter. Daca nu sunt acelasi model, au configuratii diferite si nu sunt compatibile.

| Lucian_Zamfirescu_1981 explică:

Am descoperit....ambele routere trebuie sa aibă aceiași parola wpa...Pentru a fi compatibile la logare...