| Gabriel_Catalin_1998 a întrebat:

am o problema urata. Nu pot conecta 2 laptopuri la un singur rooter wireless... :-s In modem am doar 1 LAN care permite net... ce e de facut? Cand se conecteaza un laptop. se deconecteaza celalalt.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablul principal de la internet ramane in router si cu laptopurile te conectezi prin wireless.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Daca ai doar un LAN, doar un utilizator se poate conecta la router-ul tau.

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Ce router wireless ai?

Din punct de vedere tehnic se pot conecta la un router wireless cate dispozitive vrei simultan.

| Kluwwww a răspuns:

Salut... pai laptopul are wireless nu? pai conectezi unul la singurul lan care il ai si celalalt, il conectezi la wireless