| cristi46_7403 a întrebat:

Salut am un router D-Link Dir-600 si am incercat sa i configurez de pe 192.168.0.1...am terminat de configurat iar cand am incercat sa ma conectez imi cerea parola insa nici una din parolele introduse la configurare nu era buna.Am incercat sa il configurez din nou de pe 192.168.0.1, am introdus admin la user iar la parola nu am scris nimic ca de obicei dar mi-a spus ca userul sau parola sunt gresite.Am incercat sal resetez din buton dar degeaba? Ce sa fac? Cum sal resetez?

1 răspuns:
| bogz a răspuns:

Scoate-l din priza si baga-l inapoi dupa care tine mai mult apasat pe reset.