| ThePGR a întrebat:

Am un router Tp-Link AC900. Led-ul de internet imi este rosu, iar singura modalitate de functiona este sa conectez modemul de internet la router-ul vechi si sa fac conexiune intre cele doua. Cum as putea sa rezolv problema si sa functioneze,, independent".

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste manualul de utilizare si configureaza-ti router-ul.
Daca nu te descurci, atunci cheama pe cineva priceput.

| ThePGR explică (pentru Bula):

Este configurat, cred ca este problema de la cablu care nu functioneaza nici daca il conectez la laptop. O sa ii chem pe cei de la Next Gen cel mai probabil.

| Madalin0404 a răspuns:

Pai ai configurat routerul?