| Alexandru_Alex_1996_myp5 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy J5 2015 și nu pot să scap de contul de google, i-am dat reset din butoane, resetare din fabrică, am folosit și aplicați de spart contul. Nimic tot mi-l cere și am și contul de Samsung pe el. Mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Incearca sa urmezi pasii de aici:
https://www.youtube.com/watch?v=IJZ74XwarxI

Si eu am intalnit aceasta problema si am rezolvat urmand tutorialul de mai sus.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dacă e contul tau pe telefon ar trebui să iți știi mail și pass. Trebuie doar scrise.
In caz contrar cel mai sănătos e resoftare.

| Bogdan70001 a răspuns:

Poti incerca tutorialulo oferit de LonerWolf, sau daca ai o versiune mai noua a celor de la Samsung, caz in care tutorialul lui nu mai este valabil) poti incerca smecheria din TWRP (adica din TWRP sa stergi SetupWizard) sau daca nu sti cum, poti face o resoftare