| ThunderXz a întrebat:

Am un Samsung galaxy S3 si azi a inceput sa ii faca figuri touch-ul. Pur si simplu umblu pe el si brusc nu mai merge touch-ul. Nu pot nici macar sa ii bag modelul de deblocare, chiar daca telefonul merge perfect in rest. Daca il las cateva minute isi revine, dar apoi face la fel. Am reusit sa ii dau un reset din fabrica dar face la fel. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Pai du-l la reparat... eu am aceelasi telefon si il duc luni la reparat... STII CAT MI-A LUAT SA SCRIU RASPUNSUL ASTA?

| ThunderXz explică (pentru Frumystefy):

Probabil cateva secunde