| Nimeni10 a întrebat:

Salut, am un telefon HTC desire 310, cineva mi-a trimis niste poze prin bluetooh, si nu pot sa descarc pozele pe computer cu usb, imi descarca doar pozele din camera foto, am incercat si HTC sync manager cica "no phone connected".
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Telefonul nu il conectezi cu nici un soft de la HTC, doar cablu simplu si selectezi MTP din notificari(Sau setari). pozele trimise prin bluetooth is in folderul bluetooth din card/memorie interna.